Groził sąsiadom, że ich zabije. Agresor trafił do aresztu

Uprzykrzał życie sąsiadom, opluwał ich, kopał, a nawet groził, że pozabija. Agresywny mieszkaniec Pakości został zatrzymany i na trzy miesiące trafił do aresztu.

Agresywny lokator zaczął uprzykrzać życie sąsiadom już latem. Pluł na ich drzwi, kopał, a swoją agresję wyładowywał na wybranych mieszkańcach bloku. Ci powiadomili o zdarzeniu wspólnotę. Podczas zebrania kłopotliwy sąsiad został upomniany, ale nic to nie dało. Groźne incydenty nabrały na sile.

38-letni mieszkaniec Pakości zaatakował nawet jednego z mieszkańców. Próbował go uderzać, kopać, opluł go i groził, że go zabije. Takich przypadków było więcej, dlatego z końcem listopada na komisariat w Pakości wpłynęło zawiadomienie. Policjanci zgromadzili dowody i sprawca został zatrzymany. Usłyszał trzy zarzuty dotyczące gróźb karalnych.

W sobotę (1 grudnia) policjanci doprowadzili oskarżonego do sądu i wnioskowali o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do ich wniosku i 38-latek trafił na trzy miesiące do aresztu. Za kierowanie gróźb karalnych grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

dodany 2018-12-04 11:35 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją